Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чернігів відправив до війська перших призовників


АрміяНа збірному пункті Чернігівського обласного військового комісаріату 21 квітня пройшло урочисте відправлення сорока трьох призовників до лав Збройних Сил України.

У заході взяли участь директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Сергій Болдирев, начальник Чернігівського гарнізону, обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін, народний депутат України Владислав Атрошенко, рідні та близькі призовників.

За дорученням голови облдержаміністрації Валерія Куліча привітав юнаків Сергій Болдирeв. Він побажав усім повернутися додому фізично і морально змужнілими. А сама служба щоб запам’яталась як найкращі роки життя.

Як повідомив начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник, 22 юнаки виконуватимуть свій Конституційний обов’язок в окремому Полку Президента України, а 21 — служитиме в підрозділах Національної Гвардії України. Чернігівщина у рамках призовної кампанії «Весна—2015» має направити до війська 700 призовників, які поповнять ряди Збройних Сил України, підрозділи Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту. Вони не будуть задіяні в зоні АТО. Головне їх завдання — опанувати військову спеціальність та поповнити мобілізаційний ресурс. На сьогодні до військових частин відбуло майже 200 молодих осіб з області.

Під час урочистих проводів відбулися показові виступи військовослужбовців. Також прозвучали українські пісні у виконанні чернігівських артистів.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/