Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Через заборгованість землю вилучили у власність держави

Через заборгованість землю вилучили у власність держави


Органами прокуратури вжито заходів щодо стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди землі та повернення у державну власність земельної ділянки, площею 23, 4 га вартістю 1170 тис. грн.

Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури (Чернігівщина) проводиться системна робота представницького характеру щодо відновлення порушених інтересів держави, зокрема, із земельних питань.

Так, у березні 2015 року між ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки. Проте, починаючи вже з 2016 року, підприємство самоусунулось від виконання взятого на себе зобов’язання щодо своєчасної та у повному обсязі сплати орендної плати, у зв’язку з чим виникла заборгованість.

З метою поновлення порушених інтересів держави, прокуратурою подано відповідний позов до суду з вимогами стягнути орендну плату з товариства за землю та розірвати договір оренди землі, площею 23, 4 га вартістю 1170 тис. грн. Господарський суд Чернігівської області погодився із позовними вимогами прокуратура.

Таким чином, земельну ділянку площею 23, 4 га вартістю 1170 тис. грн буде повернуто в розпорядження держави.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/