Неділя, 24 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Через не виїзд тролейбусів у Чернігові люди запізнилися на свою роботу

Через не виїзд тролейбусів у Чернігові люди запізнилися на свою роботу


Сьогодні зранку люди довгенько очікували на зупинках тролейбусів, аби, як за звичай, приїхати вчасно на роботу. Вони не знали, що тролейбуси не виїхали на маршрути через екстрену подію.

А для водіїв маршруток — це додатковий заробіток. І хоча пасажири, які звикли добиратися тролейбусами, не дуже хотіли добиратися автобусами, все ж таки вибору у них не було — мусили їхати. Ще б пак! У тролейбусах проїзд коштує 2 гривні, а в маршрутках — 4.50 грн. А комфорт... Тролейбусами навіть краще, особливо, якщо їхати новеньким. А маршрутки... Який там комфорт? Жестяні коробки ці вже давно треба списати на металобрухт — лише псують імідж міста. Ну й справді— скільки можна перероблювати ГАЗи на пасажирські одоробла? Міський голова Владислав Атрошенко частенько про це (про імідж міста) говорить, а перше, що треба зробити — замінити автобусний «пасажирський» парк на 80 відсотків. У перевізників, якщо вони хочуть займатися таким бізнесом, кошти повинні знайтися!

Як повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради, не виїхали тролейбуси на маршрути у зв’язку з поломкою на тягловій підстанції, яка сталася вночі. КП«ЧТУ» просить у пасажирів вибачення за незручності.

На даний час на підстанції ведуться ремонтні роботи силами як КП «ЧТУ», так і ВАТ «Чернігівобленерго». Усі необхідні спеціалісти задіяні, допомога наразі не потрібна. Причини надзвичайної події ще з’ясовуються.

Про розвиток подій ми оперативно повідомлятимемо в наступних новинах.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/