Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Букмекери назвали фаворита виборів мера Чернігова

Букмекери назвали фаворита виборів мера Чернігова


Відповідно до оцінки букмекерської компанії Favbet, чинний міський голова Чернігова Владислав Атрошенко з імовірністю у 99% буде переобраний жителями міста на майбутніх виборах мера обласного центру.

Наприкінці жовтня в Україні, як відомо, відбудуться місцеві вибори, на яких громадяни обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів. Чернігівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала на вибори мера міста 7 кандидатів.

За розрахунками аналітиків, Владислав Атрошенко – беззаперечний фаворит в боротьбі за крісло міського голови. На перебіг подій, за яким городяни переоберуть чинного мера на другий термін, пропонують укласти парі за 1.01 (99% ймовірності).

Ставку за 10.0 (10% ймовірності) розрахують як виграшну, якщо новим очільником міста стане Вадим Антошин, який є головою секретаріату Чернігівської обласної організації «Опозиційної платформи – За життя».

Поставити на перемогу Антона Полянова, депутата IX скликання Верховної Ради, який пройшов у парламент за списком «Слуги Народу», але незабаром був виключений з партії, можна за 15.0 (7% ймовірності).

Найменше шансів перемогти на прийдешніх виборах мера Чернігова у Юрія Тарасовця (35.0, 3% ймовірності) та Марії Рейко (35.0, 3%).

Повний список кандидатів:

  1. Антон Поляков («За майбутнє»);
  2. Марія Рейко («Європейська Солідарність»);
  3. Юрій Тарасовець («Слуга Народу»);
  4. Вадим Антошин («Опозиційна платформа – За життя»);
  5. Владислав Атрошенко («Рідний дім»);
  6. Ольга Заїка (ВО «Батьківщина»);
  7. Олександр Соколов («Наш край»).

Якщо жоден з кандидатів не набере понад 50% голів виборців, відбудеться другий тур голосування.

Чинний мер Чернігова Владислав Атрошенко обіймає свою посаду з грудня 2015-го року. Цьогорічні місцеві вибори відбудуться за новими правилами, відповідно до змін у Виборчому кодексі. Місцеві вибори в Україні відбудуться у неділю, 25-го жовтня.

Владислав Стародубцев


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/