Суббота, 20 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Бойовий, безкомпромісний матч — між чернігівцями та полтавчанами

5 травня матч двадцять п'ятого туру Чемпіонату України у вищій лізі футболісти «Десни» провели на виїзді в Полтаві проти місцевої «Ворскли».

Полтавська «Ворскла» — одна з основних конкурентів чернігівської команди за вихід до зони єврокубків. «Десна» лише за додатковими показниками випереджала «Ворсклу» при рівній кількості набраних очок.

Початок матчу активніше розпочали полтавські футболісти і на 18-й хвилині вийшли вперед. Руслан Степанюк виконав передачу в район одинадцятиметрової позначки, і люксембурзький гравець «Ворскли» Олів'є Тілль сильним ударом увігнав м'яча у сітку воріт чернігівської команди. Натомість у гравців «Десни» протягом першого тайму нічого не виходило.

В перерві матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь вніс корективи у гру своїх підопічних. На заміну із перших хвилин другого тайму вийшов Денис Безбородько, що пожвавило гру «сіверян» і дало змогу зрівняти рахунок. На 54-й хвилині Владислав Калитвинцев виконав довгу передачу зі штрафного, і капітан команди Андрій Гітченко, головою спрямував м'яча у ворота полтавської команди. Майже весь другий тайм футболісти обох команд провели на зустрічних курсах, проводячи небезпечні атаки, але вирвати перемогу жодній із них не вдалося.

Після матчу головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Обидві команди хотіли перемогти, тому доклали максимум зусиль і енергії, особливо нервової. Вийшов бойовий, безкомпромісний матч, адже нічия не влаштувала жодну із команд, але все вирішиться в останньому турі».

Отже, після нічиєї з полтавською «Ворсклою» з рахунком 1:1, «Десна» продовжує перебувати на п'ятій сходинці у турнірній таблиці. Достроково Чемпіоном України стало київське «Динамо», на другому місці продовжує перебувати донецький «Шахтар», на третьому – луганська «Зоря».

9 травня в останньому двадцять шостому турі футболісти «Десни» в гостях зустрінуться із ФК «Маріуполь».

Результати матчів 25 туру:

«Ворскла» (Полтава) — «Десна» (Чернігів) 1:1.

ФК «Олександрія» — «Колос» (Ковалівка) 0:2. СК «Дніпро-1» — «Зоря» (Луганськ) 0:1.

ФК «Минай» — «Шахтар» (Донецьк) 0:4. «Рух» (Львів) — «Олімпік» (Донецьк) 3:0.

«Інгулець» (Петрове) – ФК «Львів» 1:0. «Динамо» (Київ) – ФК «Маріуполь» 0:0.