Четверг, 25 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Борці змагалися за титул найсильнішого «Іллі Муромця»

25 вересня у Чернігові пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів «Ілля Муромець».

На змагання приїхало більше вісімдесяти спортсменів з України, а також з Білорусії, Молдови, Ізраїлю і Іспанії. Серед фаворитів, звісно, наші борці.

Турнір «Ілля Муромець» — традиційна подія для Чернігівщини. Вже вісімнадцятий рік поспіль борці з різних країн з’їжджаються до Чернігова. Взагалі турнір приурочений до Дня визволення міста від нацистських загарбників. Ідея створення таких змагань була досить спонтанною.

Попри те, що турнір всеукраїнський, сюди приїжджають борці з інших країн. В цьому році змагалися спортсмени із Білорусі, Ізраїлю, Молдови та Іспанії – загалом 85 чоловік. Ці змагання проходили у віковій категорії юніорів — до 21 року.

Українські спортсмени приїхали майже з усіх областей нашої держави. Але фаворитами на турнірі залишаються чернігівці — Віталій Гончар сім разів ставав кращим, він не програвав з 2008 року. І от він здобув свою восьму перемогу.

Майстер спорту Олександр Василенко став третім, друге місце у своїй ваговій категорії здобув Захар Чепило. Дівчата показали не гірші результати – золоту медаль отримала Євгенія Шевченко, і третьою стала Віталіна Ульяненко.