Неділя, 21 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Боротьба з корупціонерами чи звичайні «прилуцькі мєждусобойчікі»

Боротьба з корупціонерами чи звичайні «прилуцькі мєждусобойчікі»


Особливий погляд. В електронних ЗМІ з’явилася фейкова інформація про затримання злочинної групи та обшуків у кабінеті головного поліцейського міста Прилуки Руслана Крахмільця. Та виявляється все не так однозначно, як здається на перший погляд. Насправді ж ми маємо не боротьбу з корупціонерами, а звичайні «прилуцькі мєждусобойчікі».

Головному поліцейському Прилуччини закидали, що він, мовляв, не вніс у декларацію квартиру. О, дива?! Так вона ж була продана ледь не 10 років тому. Та й ті, хто перевіряв начебто невідповідність його декларації, це добре знали.

Руслан Крахмільц

Руслан Крахмільц

Вони просто мали на меті підмочити репутацію головного прилуцького копа. Те, що в його кабінеті обшуки, запам’ятають усі, а от спростування з цього приводу — одиниці. Не дарма ж першу половину дня вся область обговорювала лише тему обшуків. У другій ж половині дня він спростував усі чутки, але це вже нікого не зацікавило.

Та й справа зовсім не в його особі! Справа в його посаді! Усі знають, що Прилуччина славиться криміналом, тож мати свого кишенькового поліцейського хочуть різні групи впливу.

Не дивно, що в результаті обшуку у головного копа було вилучено лише мобільний телефон, грошей сумнівного походження не знайшли, незадекларовану квартиру теж! Навіть нікого не було затримано. Покричали, доповіли «нагору» та поїхали…

То що ж це було? Це банальна боротьба за «трубу». Одне з бандитських угруповань, використовуючи прокуратуру й поліцію, хоче отримати вплив на «трубу». Вони заволодіють цією часткою ринку, очорнивши поліцію та усунувши в такий спосіб безпосередньо керівника, який бореться з ними. А ви ще вірите у благородні обшуки?

Катерина Соломко


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/