Среда, 11 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Бойовий офіцер із Чернігова стверджує: наші бійці гинуть через недосконалу техніку


01Український офіцер із Чернігова, повернувшись із зони бойових дій на Сході нашої країни, стверджує, що деякі БТРи (бронетранспортери) є недосконалі, через що гине багато бійців.

Він визнає, що у випадку, коли такі машини підбивають вороги, не всі можуть врятуватися, бо єдиний боковий люк замалий ? через нього одночасно може вискочити один боєць, а все вирішується на секунди. На думку офіцера, повинен обов’язково в задній частині бойової машини бути ще один люк. «Як я можу пояснити батькам сина, який загинув через те, що він не встиг десантуватися з БТРа? Чому конструктори не передбачили в такій техніці додаткового люка?» ? запитує боєць.

Претензії, а точніше, крик душі, були висловлені у день виставки військової техніки на Красній площі у Чернігові.

Зауважимо, що офіцер висловлював своє бачення, знаходячись в емоційному стані, бо саме бійці  його підрозділу повернулися з війни та знаходилися в той час у короткочасній відпустці в Чернігові та області. От тільки, як нам здається, хоч зауваження офіцера обґрунтовувалися,  виходячи з його власного бойового досвіду, все ж, вони адресовані не тим людям. Адже організатор «військової» виставки ? Чернігівський завод радіоприладів ? абсолютно не причетний, як відомо, до виробництва такої техніки. Спеціалісти підприємства «ЧеЗаРа» лише встановлюють на БТРи новітню оптико-електронну систему управління вогнем, а виробляють ці бойові машини на Київському бронетанковому заводі. Та все ж, як би там не було, а претензії військовика, який безпосередньо стикався із загибеллю своїх побратимів, мають право на те, щоб вони стали предметом серйозного розгляду фахівцями, якщо дійсно через недосконалість техніки гинуть військові. 

Додамо, що деякі особи заважали офіцерові висловити свої претензії.

Втім, про все це з перших вуст ? на відео:

 

 


Обсуждение: 3 коментарі
 1. Павло:

  Отож — правди ніхто не хоче чути, тому й затикають рота лейтенанту.

  Ответить
 2. Виктория:

  А считаю, что чезара тоже не должен отмахиваться от этого, а тоже в какой-то мере ответственность чувствовать перед теми, для кого предназначена такая техника.

  Ответить
 3. Александр:

  Ничего подобного — Чезара отвечает только за свое, за то, что ставит на БТРы, то есть приборы наведения и огня, а не за всю технику и люки

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/