Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Блогер нафіксував собі кримінальну статтю

Блогер нафіксував собі кримінальну статтю


Анатолій Юрченко у своїх методах під час відеофіксації різних подій вдається до провокативних маніпуляцій, через які його «опоненти-вороги» вимушені інколи теж вчиняти певні «неадекватні» дії. 

Але цього разу його «персонажі» не вчиняли жодних дій, бо були беззахисними перед безумством нападника. Нещодавно у Чернігові, неподалік Валу, він знущався над двома місцевими жителями і при цьому зухвало й цинічно знімав все на відео. «Блогер» настільки знахабнів, що погрожував перехожим пістолетом і застосував проти них сльозогінний газ. До того ж, він вдався до фізичних дій — бив ногами беззахисних перехожих.

Як повідомили у поліції Чернігова, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Окрім цього, у «блогера» Анатолія Юрченка, поліція вилучила пістолет під патрон Флобера.

Як зазначили в поліції, в майбутньому, якщо Анатолій Юрченко і надалі нападатиме на людей та вчинятиме подібні дії, його можуть оштрафувати на суму до 17 тисяч гривень або ж арештувати на строк до шести місяців, і навіть обмежити волю на строк до п'яти років.

Провадження перебуває на контролі у керівництва ГУНП в Чернігівській області.

Подробиці — у відео (обережно, не рекомендується перегляд особами до 16-ти років):

Блогер "очищає" Україну!

Проти блогера Анатолія Юрченка, який фіксує на відео свої провокативні дії, які містять ознаки правопорушення, відкрили кримінальне провадження.

Опубліковано Суспільний кореспондент Понеділок, 30 вересня 2019 р.

 


Обсуждение: 1 коментар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/