Вторник, 22 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Блогер нафіксував собі кримінальну статтю

Блогер нафіксував собі кримінальну статтю


Анатолій Юрченко у своїх методах під час відеофіксації різних подій вдається до провокативних маніпуляцій, через які його «опоненти-вороги» вимушені інколи теж вчиняти певні «неадекватні» дії. 

Але цього разу його «персонажі» не вчиняли жодних дій, бо були беззахисними перед безумством нападника. Нещодавно у Чернігові, неподалік Валу, він знущався над двома місцевими жителями і при цьому зухвало й цинічно знімав все на відео. «Блогер» настільки знахабнів, що погрожував перехожим пістолетом і застосував проти них сльозогінний газ. До того ж, він вдався до фізичних дій — бив ногами беззахисних перехожих.

Як повідомили у поліції Чернігова, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Окрім цього, у «блогера» Анатолія Юрченка, поліція вилучила пістолет під патрон Флобера.

Як зазначили в поліції, в майбутньому, якщо Анатолій Юрченко і надалі нападатиме на людей та вчинятиме подібні дії, його можуть оштрафувати на суму до 17 тисяч гривень або ж арештувати на строк до шести місяців, і навіть обмежити волю на строк до п'яти років.

Провадження перебуває на контролі у керівництва ГУНП в Чернігівській області.

Подробиці — у відео (обережно, не рекомендується перегляд особами до 16-ти років):

Блогер "очищає" Україну!

Проти блогера Анатолія Юрченка, який фіксує на відео свої провокативні дії, які містять ознаки правопорушення, відкрили кримінальне провадження.

Опубліковано Суспільний кореспондент Понеділок, 30 вересня 2019 р.

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/