Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Благодійні внески відтепер – поза законом

Благодійні внески відтепер – поза законом


Відповідно до нових правил і законів, лікарні з квітня не мають права вимагати у пацієнта заплатити благодійний внесок, щоб отримати ту чи іншу послугу.

Детальніше про це розповіла директорка Північного міжрегіонального департаменту Вікторія Мілютіна.

«Програма медичних гарантій – це перелік послуг, які держава гарантує безплатно для пацієнта, – пояснює Тетяна Бойко. – Національна служба здоров’я підписує договір з медичним закладом на надання цих послуг. І якщо заклад уклав договір, це означає, що він має надати ці послуги безоплатно. Ми ж у свою чергу зобов’язуємося вчасно перераховувати закладу гроші за надані послуги конкретному пацієнту. Тому буде приділятися особлива увага незаконним благодійним внескам чи вимаганню грошей з пацієнта лікарями. Тому якщо таке трапиться, людина може залишати офіційне звернення в НСЗУ, наголошую: не анонімне, а офіційне. І коли у нас буде декілька звернень по одному закладу, ми маємо змогу виїхати на перевірку. Якщо скарга підтвердиться, то Національна служба здоров’я України розірве з такою медустановою договір».

Цікавилася темою Марія Пучинець


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/