Пятница, 14 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Бюджет поповнюється завдяки «карантинним» штрафам

Бюджет поповнюється завдяки «карантинним» штрафам


На Чернігівщині поліція проводить рейди з контролю за дотриманням карантинних норм.

7 квітня поліцейські перевіряли виконання посилених карантинних вимог на ринках та у торговельних закладах. На порушників складено адміністративні матеріали. 

Впродовж дня поліцейські Чернігівської області склали 8 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей).

Як повідомила речниця Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Юлія Ковтун, санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.

Найбільше протоколів складено в Чернігові та прилеглому районі.

— Поліцейські документально зафіксували 6 фактів роботи продавців без передбачених законодавством індивідуальних захисних засобів. Таким чином, ці продавці наражали на небезпеку і себе, і своїх клієнтів, — розповіла Юлія Ковтун.

Також поліція склала два адміністративні протоколи за фактами порушення вимог самоізоляції. Ці правопорушення зафіксовані сьогодні у Новгород-Сіверському та Семенівському районах.

Юлія Ковтун: «Контрольні рейди поліція проводить щоденно впродовж всього терміну дії загальнодержавного карантину».


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/