Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Білоруси приєднались до забігу на честь загиблих українців

Білоруси приєднались до забігу на честь загиблих українців


Вшановуємо загиблих і пам'ятаємо, що війна триває. Під таким девізом у Чернігові пройшов забіг, присвячений пам’яті загиблих Героїв Чернігівщини. Пройшов він уперше, але одразу набув міжнародного рівня, адже учасниками були і гості з Білорусі.

— Важливо те, що саме цивільні громадяни ініціюють це. Не колишні військові, не ветеранська спільнота, а цивільні громадяни таким чином вшановують Героїв. Це подяка не кожному з нас, військових, а саме тим, хто вже не може з нами сьогодні бігти, — наголосив учасник війни на Донбасі Сергій Богукалець.

Ініціаторами цього заходу стали учасники спільноти «Біговий Чернігів», а співорганізаторами були представники оперативного командування «Північ».

— Саме в цьому і полягає унікальність чернігівського забігу — співпраця цивільних і військових. Від силовиків, окрім армійців, участь беруть і поліцейські, і прикордонники. А звичайні городяни бігли цілими сім'ями, разом з малечею, — військовий та ультрамарафонець Володимир Василенко.

Мінімальна дистанція забігу — 3 кілометри, але всі, хто бажав, могли її подвоїти.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/