Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Бандерівці захоплюють храми в Донецьку!


Наталія Поклонська, депутат Державної думи Росії, яка ще під час захоплення російською армією Криму, зрадила Україну, відповідаючи на запитання журналіста газети Комсомольская правда, домовилася до жахів. Виявляється, за твердженням Поклонської, Донецьк вже захопили бандерівці! І навіть захоплюють храми!

Але не тільки цим рясніє колишня прокурориня Криму. Вона заявляє, що у деяких країнах Заходу люди укладають любовний союз з собаками! А один західний актор, який грає роль Миколи II у фільмі «Матильда», вставляє в свій анус... ковбасу! На цьому також акцентує увагу Поклонська.

А ще прикрасила свої психічні умовиводи і тим, що в Криму, мовляв, до 2014 року жителям півострова забороняли говорити російською мовою. Ну, звичайно, за її твердженням, Крим захопила колись Україна. Напевно, щось з пам'яттю у пані Поклонської сталося — адже до 1991 року — до розпаду СРСР, півострів належав Українській РСР, а після розпаду Союзу, так і залишився в територіальній цілісності України.

Прокурорша-правдолюбиця, яка перебігла на бік іншої держави, називає Донецьк і Луганськ російськими регіонами! Швидше за все, зі знанням географії у юристки не лади.

Привела пані Наталя цікавий приклад з сьогоднішнього життя. Повідомила, що за її сприяння кілька дітей з Криму були відправлені в Москву на лікування. Автор відеокоментаря Олександр Балу, проаналізувавши виступ Поклонської, дивується — якщо дітей вивозять з Криму і до того ж лікарі московських медустанов, то в Криму місцевим жителям живеться не так вже й добре? Більше — у відео:

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/