Субота, 20 Липень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Бахмацька поліція намагається притягнути учасників «поштової» акції

Бахмацька поліція намагається притягнути учасників «поштової» акції


Громадська акція проти знищення відділень Укрпошти в сільській місцевості на Чернігівщині продовжується.

Бахмацька поліція намагається притягнути учасників акції, які виступили проти закриття поштових відділень, до адміністративної відповідальності.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Володимир Брюховецький.

Автор зазначає, що Бахмацька поліція зібрала «докази» про блокування 30 вересня громадою відділення Укрпошти в Бахмачі, а саме: заяви керівників Укрпошти, скріни зі сторінки Брюховецького на ФБ, скріни зі сторінки голови районної ради на ФБ та три диски оперативної відеозйомки акції біля відділення зв'язку.

«Хлопці, вам у Бахмачі нічим більше зайнятися?» — запитує у поліціянтів учасник «поштової» акції В.Брюховецький.

Пряма мова:

Громадська акція проти знищення відділень Укрпошти в сільській місцевості продовжується. Начальник бахмацької поліції намагається притягнути учасників акції до адміністративної відповідальності. Бахмацька поліця зібрала "докази" про блокування громадою відділення Укрпошти в Бахмачі 30.08.2018: заяви керівників Укрпошти, скріни з моєї сторінки на фейсбуці, скріни зі сторінки голови районної ради на фейсбуці та три диски оперативної відео зйомки акції біля відділення зв'язку. Хлопці, вам у Бахмачі нічим більше зайнятися?

Опубликовано Володимиром Брюховецьким Cреда, 3 октября 2018 г.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/