Воскресенье, 13 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Армія з народом» — через музику до взаєморозуміння

«Армія з народом» — через музику до взаєморозуміння


Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України повернулись до Чернігова з двотижневих гастролей Закарпаттям.

Турне проходило в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом». Через музичну культуру і мистецтво загалом військові намагаються стати ближчими до цивільного населення.

— Проект реалізовуватиметься протягом 2019—2020 років в усіх областях нашої держави. В ньому беруть участь 5 провідних військово-музичних колективів Збройних Сил України, Заплановано дати близько двохсот концертів, — розповів представник Військово-музичного управління ЗСУ Ігор Карпунь.

Концертна програма, поділена на блоки — військово-патріотичний, оркестровий та блок українських народних і популярних пісень. Звучали, зокрема, «Українські візерунки» Євгенія Філіпова, «Гопак» Арама Хачатуряна. Чернігівці виступали в Ужгороді, Тячеві, Сваляві, Чопі, Хусті та ще низці міст сонячного Закарпаття.

— Людям подобається жива музика. Деякі концерти проходили на площах. Дощило. Але глядачі не розходились, — зазначив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Ігор Кішман, — Окрема подяка місцевим волонтерам, зокрема Олегу Височану з Ужгорода, які допомогли з виготовленням та розповсюдженням афіш.

Чернігівські музиканти сподіваються, що до закінчення Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», вони проведуть ще 2-3 подібних турне.

Олександр Штупун,

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/