Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Анна Форостянко: всередині кожного з нас цілий світ


Анна закінчила 9 класів Іванівської ЗОШ I-III ступенів. Захоплюється хортингом, волейболом, полюбляє футбол. Крім того, успішно навчається. 

Дівчина має певні досягнення з хортингу, зокрема:

— срібний призер Чемпіонату Чернігівської області з хортингу (відбувся 13.02.2016 р. у м. Семенівка Чернігівської області);

— срібний призер Чемпіонату Чернігівської області з хортингу (відбувся 26.11.2015 р. у м. Семенівка Чернігівської області);

— срібний призер Відкритого чемпіонату м. Новгород-Сіверський (відбувся 15.05.2016 р. у м. Н. -Сіверський Чернігівської області);

— срібний призер Закритого чемпіонату Семенівського району з хортингу (відбувся 26.11.2015 р. у м. Семенівка Чернігівської області).

Анна на турнірі у м. Н.-Сіверський

Анна на турнірі у м. Н. -Сіверський

Анна, що саме вплинуло на твій спортивний вибір на користь єдиноборств? 

Коли вперше Денис Сергійович (тренер з хортинг, — прим. редакції) приїхав до школи та запропонував нам займатися хортингом, я вирішила, що це мій шанс. Батьки підтримали мій вибір, навіть тато дуже хотів щоб я в подальшому житті змогла себе захистити, адже за деяких обставин я проживаю сама.

З майбутньою професією визначилася?

В житті завжди складно зробити правильний вибір, особливо, якщо мова йде про вибір майбутньої професії. Тож й поняття «правильний вибір» є теж досить відносне... Але ж від того, наскільки правильно ми обираємо для себе ту чи іншу професію, залежить наше життя, його успішність. Вважаю, що все ж таки з майбутньою професією мені вдалось визначитись.

А що вплинуло на вибір фаху?

Дуже велику роль на вибір фаху вплинула нинішня ситуація в Україні.

Охарактеризуй себе у п'яти словах.

Як говорив Віктор Гюго: «У каждого человека три характера: тот, который ему приписывают; тот, который он сам себе приписывает; и, наконец, тот, который есть в действительности». Тому дуже важко охарактеризовати саму себе. Але найбільше мені підходять такі риси: активна, весела, цілеспрямована, спортивна, вольова.

Виступ Анни у розділі «Форма» на Чемпіонаті Чернігівської області

Чи плануєш під час навчання продовжувати заняття з хортингу?

Дуже хотіло б продовжити займатися, але побачимо, як складуться обставини в подальшому житті, адже все може бути.

Мабуть важко було і готуватися до ДПА, і тренуватися?

Кінець року дуже важливий для всіх учнів, особливо для мене, але все ж таки мені вдається поєднувати навчання зі своїм хобі, адже тренування це для мене відпочинок.

А яке у тебе життєве кредо?

Моє життєве кредо: «Завжди бути першою». Я вважаю, що проблеми — це лише можливість саморозвитку.

Які якості найбільше цінуєш у людях?

На мою думку, кожна людина має гарні риси в характері, але важливо підтримувати їх та збагачувати. Я ціную тих людей, які мають: щирість, доброту, повагу, співчуття, які бажають допомогти потребуючим, які не злословлять. Звичайно ж, кожна людина має свої негативні сторони, і потрібно намагатися уникати та змінювати їх на кращі.

А що б ти хотіла побажати нашим читачам?

Я б хотіла побажати кожному завжди пам’ятати, що всі ми яскраві і неповторні, і що в середині кожного із нас Цілий світ, а поруч рідні, близькі і друзі. Коли ми це чітко усвідомлюємо — життя саме буде лягати під ноги, а в серці, в очах і на устах – завжди посмішка….

Спілкувалася Марина Меднікова,

м. Семенівка, Чернігівщина


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/