Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Актуальне звернення фахівця-аграрія щодо молочної галузі


Шановні керівники переробних підприємств молочної галузі!

Я, Кияновський Віктор Павлович, звертаюся до Вас як  голова Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України з пропозицією про збільшення для населення закупівельної ціни на молоко до     2.70 грн. з 16 жовтня 2015 року.

Розумію і гостро співпереживаю складне, на даний момент, становище молокопереробної галузі: це і висока собівартість виробленої продукції, і суттєве скорочення ринку збуту як зовнішнього, так і внутрішнього, а також відсутність будь-якої фінансової підтримки з боку держави та повна її бездіяльність щодо допомоги товаровиробникам  у збуті готової продукції.

В той же час,  і люди,  які займаються вирощуванням та утриманням в особистих підсобних  господарствах  великої  рогатої худоби,  знаходяться теж у край  важкому становищі. І,  в більшості випадків,  отримані за здачу молока на молокопереробні підприємства кошти – є єдиним фінансовим доходом селянських родин.

Скотарство, молокопереробна промисловість – це традиційні для Чернігівщини галузі, які розвивались на наших теренах ще з діда-прадіда. Ми не повинні допустити їхнього знищення, бо саме вони є головним інвестором в економіку рідної Сіверщини.

В цей, надзвичайно драматичний, можна навіть сказати, критичний для країни час підвищення закупівельної ціни на молоко сприятиме, на мій погляд, збереженню і поступовому відродженню  села через подолання бідності серед селян, підвищення рівня їх життя, і,  як наслідок, – забезпеченню жителів міст  більш якіснішими продуктами харчування!

Сподіваюся, що моє звернення Вами,  шановні колеги, буде підтримане.

З повагою, Віктор КИЯНОВСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/