Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Актуальні поради абітурієнтам та особливості вступної кампанії

Актуальні поради абітурієнтам та особливості вступної кампанії


Наше видання повідомляло про особливості та нововведення державної підсумкової атестації у формі зовнішньо-незалежного оцінювання (ЗНО) 2019 року. Педагоги радять майбутнім студентам докладніше ознайомитись із правилами вступної кампанії саме цього року.

«Треба буде звернути увагу на правила вступу до конкретного вишу, щоб дитина з ними ознайомилась», – розповідає Анатолій Тимошенко, проректор з науково-педагогічної роботи НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка.

Зокрема творчий конкурс для вступників на тих спеціальностях, де він потрібен, проводитимуть ще до подачі документів до навчального закладу.

Дати іспитів:

Перший іспит — 21 травня (математика) – останній іспит 13 червня (хімія).

10 – 22 липня – час подачі документів до вищів учбових закладів.

Як зазначила проректор з науково-методичної роботи Інституту післядипломної освіти ім.К.Ушинського (м.Чернігів) Ірина Лисенко, пункти проведення ЗНО будуть створені на базі дев’ятьох закладів. Обов’язковим іспитом, як і раніше, буде тільки один – українська мова та література. Щодо решти, то абітурієнт матиме право вибору. Проте з 2021 року до обов’язкового переліку додається ще й математика, незалежно від того, навчався учень в середньому закладі з гуманітарним ухилом чи ні.

«Але іспити для таких учнів з математики будуть не складні, загального спрямування, ─ додала Ірина Лисенко. ─ А от для учнів, які після школи обиратимуть навчальні заклади, де точні науки є профільними, складатимуть іспит з математики з поглибленими критеріями».

Практичні поради майбутнім студентам:

Радимо переглянути: 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/