Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

82 млн грн використано на матеріальне забезпечення працюючих громадян


Фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам проводиться згідно заяв-розрахунків поданих страхувальниками до робочих органів Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій.

З початку цього року (станом на 1 липня) до обласного відділення страхувальниками подано 14 430 заяв-розрахунків на загальну суму 81 млн. 846 тис. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності – 57 млн. 063 тис. грн., по вагітності та пологах 24 млн. 389 тис. грн. та на поховання – 394 тис.

Профінансовано 14 235 заяв на загальну суму 81 млн. 010 тис. грн.

Норма статті 34 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року (із змінами та доповненнями) №1105-ХІV щодо 10 днів фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб дотримується.

Де-факто, кошти перераховуються обласним відділенням на міжрайонні та міську дирекції упродовж 4 днів від дня отримання заяв-розрахунків, які в свою чергу одразу ж перераховують їх страхувальникам для виплат працюючим громадянам.

Лариса Пошкребнєва,

начальник фінансово-економічного відділу виконавчої дирекції бласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/