Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
7,5 мільйона гривень виплатили за втрачений заробіток

7,5 мільйона гривень виплатили за втрачений заробіток


На Чернігівщині 3 267 працюючим громадянам компенсовано період догляду за хворим членом сім'ї, повідомила редакції керівниця відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Наталія Бондарева.

Упродовж 9 місяців 2020 року 3 267 застрахованих осіб звернулись до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за допомогою в разі потреби догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років. Управління компенсувало їм втрачений за період здійснення догляду заробіток на загальну суму 7,5 мільйона гривень.

Фінансування такої допомоги здійснюється Фондом, починаючи з першого дня і за весь час догляду. Середньоденний розмір виплат склав за підсумками трьох кварталів 236,72 гривні, що на 18,8% більше, ніж за той же період 2019 року.

Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною.

Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більш ніж за сім календарних днів.

Розмір допомоги залежить від тривалості страхового стажу та складає від 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/