Воскресенье, 13 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
62 млн гривень аліментів стягнуто на Чернігівщині для 9,5 тисяч дітей

62 млн гривень аліментів стягнуто на Чернігівщині для 9,5 тисяч дітей


У перший день літа весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це свято нагадує дорослим про відповідальність за добробут підростаючого покоління.

У турботі про дітей, у створенні умов для їх гармонійного розвитку окреслюються завдання не тільки для родини, а й для суспільства, держави. Органи юстиції покликані захищати права маленьких українців.

Право дитини на ім’я та перший документ реалізують працівники державної реєстрації актів цивільного стану.

З початку 2020 року фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції зареєстрували народження та видали свідоцтва про народження понад 8 тисячам малюків. Зокрема на Полтавщині було зареєстровано народження близько 3,5 тисячі дітей, Сумщині – більше 2 тисяч та на Чернігівщині – також понад 2 тисячі малюків.

Ще одним надважливим напрямком роботи є захист економічних прав малечі.

Державні виконавці дбають та забезпечують права дітей на вчасне і повне отримання аліментів.

Цьогоріч фахівці юстиції стягнули понад 235 мільйонів гривень аліментів на користь 40 тисяч дітей. У тому числі, на Полтавщині було стягнуто 105,4 мільйона гривень на користь більше 17 тисяч дітей, на Сумщині – 68 мільйонів гривень на користь понад 13 тисяч дітей та на Чернігівщині – близько 62 мільйонів гривень для 9,5 тисяч дітей.

Не залишається поза увагою й маленькі громадяни, які у силу життєвих обставин знаходиться в будинках дитини. Відсутність родини поруч змушує малечу відмовляти собі у звичайних дитячих радощах. Тому благодійна допомога, яка тривалий час надається працівниками управління допомагає вихованцям Сумського спеціалізованого будинку дитини компенсувати дефіцит турботи та піклування.

Діти – майбутнє нашої держави, яке ми повинні плекати сьогодні. Тож нехай воно буде гідним та успішним, сповненим радістю та новими звершеннями.

Ірина Свистун,

очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/