Вторник, 2 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
52 млн грн податків сплачено лише за місяць на Чернігівщині

52 млн грн податків сплачено лише за місяць на Чернігівщині


У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Чернігівській області проінформували про внесок пересічних громадян (в тому числі підприємців) у формування доходів бюджетів територіальних громад області.

Із загальної суми — 4 млрд грн сплачених у 2017 році податків і зборів до місцевих бюджетів — фізичними особами було забезпечено 550 млн грн, тобто майже восьму частину коштів.

Від підприємців надійшло 98 млн грн податку на доходи фізичних осіб, сплаченого від оподаткування власних доходів та зарплати найманих працівників, ще 62 млн грн – земельного податку, 312 млн грн єдиного податку, 15 млн грн акцизного податку від реалізації підакцизних товарів, 6 млн грн податку на нерухомість, 8 млн грн плати за ліцензії на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Громадяни, що не зареєстровані підприємцями, сплатили у 2017 році 50 млн грн податків до місцевих бюджетів, у тому числі: за результатами декларування доходів за попередній рік — 9 млн грн, за земельні ділянки – 38 млн грн, за нерухомість – 2,5 млн грн, за транспортні засоби преміум-класу – 200 тис. гривень.

Така ж тенденція спостерігається і у січні поточного року. Фізичними особами сплачено до місцевих бюджетів понад 52 млн грн податків і зборів, або восьму частину доходів бюджетів.

Любов Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/