Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
49 млн грн витратила Чернігівщина на розвиток науки

49 млн грн витратила Чернігівщина на розвиток науки


Щорічно в третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято – День науки.

Загальний обсяг витрат на виконання наукових досліджень і розробок (далі – НДР) організацій Чернігівщини становив 49 млн грн. Майже половину витрат (49%) було використано на прикладні дослідження, 32% – на виконання науково-технічних (експериментальних) розробок, решта – на фундаментальні дослідження. Основним джерелом фінансування наукових розробок в області були бюджетні кошти (46% загального обсягу) та власні (44%). Зокрема, за рахунок коштів державного бюджету профінансовано 26% витрат.

На кінець 2018р. загальна кількість працівників організацій, які здійснювали НДР в області, становила 665 осіб. Серед спеціалістів налічувалося 265 дослідників, 46 техніків та 354 особи допоміжного персоналу. Із загальної чисельності дослідників науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) мають 88 осіб, з них жінок – 35 осіб.

Переважна частка (52%) наукових кадрів Чернігівщини здійснювала розробки в галузі технічних наук, 29% – у галузі сільськогосподарських наук.

Валентина Білецька,

Головне управління статистики у Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/