Вівторок, 18 Червень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
3 тисячі жінок Чернігівщини отримали допомогу по вагітності

3 тисячі жінок Чернігівщини отримали допомогу по вагітності


Допомогу по вагітності та пологах у 2018 році отримали 2 928 працюючих жінок Чернігівщини.

Про це детальніше розповідає нашим читачам фахівець управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

Відділ страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що витрати по вагітності та пологах, станом на 1 січня 2019 року по Чернігівській області, склали 62 млн грн. Допомогу по вагітності та пологах отримали 2 928 застрахованих осіб. При цьому, у грудні, допомогу отримали 239 застрахованих осіб на суму майже 4,7 млн грн.

Допомога по вагітності та пологах надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період непрацездатності по причині вагітності та пологів у розмірі 100% середньої заробітної плати і не залежить від страхового стажу.

Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Фінансування допомоги здійснюється за 126 календарних днів, а для осіб I — III категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 180 днів.

Витрати на всі види допомог (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) станом на 1 січня 2019 року, склали по Чернігівській області понад  237 млн грн, а це більше у порівнянні з попереднім роком на 65 401 тис грн (37,9% більше). У тому числі: по тимчасовій непрацездатності — 174 675 тис грн (73,4%), по вагітності та пологах — 62 068 тис грн (26,1%), на поховання — 1 222 тис грн (0,5%).

Олена Метлицька,

начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/