Среда, 11 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
25 ударів молотком по голові наніс вчительці юнак і отримав 13 років

25 ударів молотком по голові наніс вчительці юнак і отримав 13 років


За принципової позиції прокурора Верховним судом 21.06.2018 відмовлено у задоволенні безпідставної та необґрунтованої скарги на вирок Деснянського районного суду м. Чернігова від 12.10.2016 та ухвалу апеляційного суду Чернігівської області від 04.01.2017, якими неповнолітнього засуджено за умисне вбивство з корисливим мотивом до покарання у виді 13 років 2 місяців позбавлення волі.

Про це проінформували в прокуратурі Чернігівської області.

Подія, яка набула значного суспільного резонансу, сталась у березні 2014 року. Хлопець, з метою підготовки до вступу у вищий навчальний заклад, прийшов додому до вчителя на додаткове заняття. Проте, використовуючи заздалегідь принесений молоток, спричинив потерпілій 20-25 ударів в область голови, від яких жінка померла на місці, після чого заволодів грошовими коштами та виробами із золота, які їй належали.

Рішення суду касаційної інстанції є остаточними та не оскаржуються. Вирок набрав законної сили, обвинувачений відбуває призначене судом покарання.

Прокурорами виконане основне завдання кримінального провадження – щоб кожний хто вчинив кримінальне правопорушення був притягнутий до відповідальності у міру своєї вини.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/