Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
1800 гривень — премія онкодиспансеру на охорону праці

1800 гривень — премія онкодиспансеру на охорону праці


У Деснянській районній у місті Чернігові раді 28 лютого  відбулося нагородження переможців районного огляду-конкурсу з охорони праці за підсумками 2017 року.

Конкурс проводився серед підприємств, установ, організацій різних форм власності з метою поліпшення рівня безпеки виробництва.

Серед переможців – Чернігівський обласний онкологічний диспансер, який виборов почесне 1-ше місце. Медичний заклад нагороджено Почесною грамотою та грошевою премією в розмірі 1800 гривень, яку буде витрачено на вирішення питань з охорони праці.

Як прокоментувала провідний інженер з охорони праці онкодиспансеру Наталія Кремльова,  огляд-конкурс із вказаної тематики відбувається щорічно. Для цього існують Положення та певний перелік критеріїв щодо стану охорони праці, за якими заклад оцінюється районною оглядовою комісією.

Серед переважних критеріїв оцінки – дотримання вимог нормативних актів із проведення навчання, інструктажів та перевірки знань із питань охорони всіх працюючих, атестація робочих місць за умовами праці, яка полягає в комплексній  оцінці  всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу тощо. 

  • З нашої сторони на конкурс  були подані матеріали у вигляді таблиці, пояснювальної записки та фотозвіту з коментарями. Серед десятка лікувальних закладів було обрано три призери. Це  шановані суперники, втім удача була  цього разу на нашому боці, — прокоментувала подію Наталія Кремльова.

Уляна Ковальчук


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/