Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

1 жовтня – День ветеранів та людей похилого віку


Кияновський  ВЕБ«Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається. Що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що  вона поповнює ряди бабусь та дідусів.» -  писала І.О.Решетовська.

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною асамблеєю ООН, а в Україні  це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство  — досвід, знання, вміння, мудрість.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Схиляємось перед доблесними ветеранами. Ми в неоплатному боргу перед Вашими незгасаючими подвигами.

Від усього  серця бажаю всім Вам миру, добра і щастя! Міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди у Ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому  світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Зі святами Вас!

З повагою, Віктор Кияновський, голова Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України

Кияновський  ВЕБ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/